Diyet Hizmetleri ve Yaşam Koçluğu | Hakkımızda | Biz Kimiz?

Biz Kimiz?

biz kimiz?

Gizem ŞEBER Beslenme Danışmanlık, Dönüşüm ve Eğitim Merkezi;  2009 yılında Diyetisyen ve Yaşam Koçu Gizem ŞEBER tarafından kurulmuş olup, 2015 yılında hizmetlerine yenileri eklenerek genişletilmiştir. 2009 yılından bu yana yaklaşık 15.000 kişiye bireysel diyet hizmeti vermiş olan Gizem ŞEBER, bu süre zarfında birçok önemli kurumsal şirkete danışmanlık hizmeti vermiştir.
 
Mesleki birikiminin ona kattıklarının yanı sıra, yaşam koçu olması ve psikolojiye olan bitmek bilmeyen merakı sebebi ile zaman içerisinde yaptığı araştırmalar ve gözlemler ile “dönüşümün” değişimden daha kalıcı olduğunu fark etmiş, bu nedenle 2015 yılı itibari ile mevcut hizmetlerine “insanlara gerçekten dokunabilmek” adına yeni hizmetler ve bilimselliğin ışığında ilerlemek için yeni kadro ekleyerek çalışma ailesini büyütmüştür.
 
Gizem ŞEBER Beslenme Danışmanlık, Dönüşüm ve Eğitim Merkezi; bireysel ve kurumsal beslenme danışmanlık ve eğitim hizmetlerinin yanı sıra, bireysel yaşam koçluğu hizmetleri, uzman psikolog kadrosu ile bireysel psikoterapi hizmetleri sunan ve uzman psikologlar ile dönüşüm atölyeleri düzenleyen aynı zamanda yaşam koçluğu eğitim ve sertifikasyon hizmetleri ve diyetisyen-psikolog işbirliği ile hazırlanmış “diyetisyen ve psikolog öğrencilere yönelik” yeni nesil ihtiyaca yönelik eğitimler sunan bir kurumdur.
 
Misyonu; bilgi, birikim ve deneyimlerini bireyin dönüşümünü esas alarak topluma da yararlı bir şekilde kullanarak, pozitif düşünen, kendisine ve sağlığına değer veren bireylerin oluşumuna katkı sağlamak ve destek olmaktır. Bireylere kendini değiştirmenin, bireyin kendi dünyasını ve Dünya’yı değiştirecek ilk adım olduğunun tohumunu vermektir.
 
Vizyonu; beslenmenin ve diyetin sadece yemek yemekten, diyetisyenliğin sadece kalori hesaplamaktan ibaret olmadığını, değişen Dünya’da bireylere anlatabilmek ve bilimsellik, etik değerler ışığı altında “bütüncül uygulamaları” ile insanlığa hizmet eden alanında farklı ve öncü bir kurum olmaktır.
 


Diğer Sayfalar...
Gizem Şeber Randevu

Gizem ŞEBER

Diyetisyen & Yaşam Koçu

Uygun Randevu Saatleri
TAKİP EDİN
TAKİP EDİN
TAKİP EDİN